Casa Centro Campo Grande Villa
| Wi-Fi | Luftkonditionering | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Casa Centro Campo Grande Villa Rio de Janeiro med 1 sovrum erbjuder närhet till turistattraktioner, till exempel Carnival Museum, som ligger cirka 4 km bort. Den här villan med 2 badrum, som har plats för upp till 2 gäster, erbjuder en terrass med utsikt mot trädgården.
Inom 25 minuters promenad från denna villa hittar du Pico do Papagaio, medan Cachoeira do Mendanha ligger ungefär 10 minuters bilresa bort.
Gästerna kan njuta av utsikten över trädgården från boendet.
Restaurangen Sushi West Culinaria erbjuder ett urval av japanska rätter. Tågstationen Estação D Pedro II centralstation är belägen cirka 39 km bort.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Inga husdjur
På rummet
- Luftkonditionering
- Terrass
- Tvättmaskin
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Finns det Wi-Fi i Casa Centro Campo Grande Villa?
Ja, Casa Centro Campo Grande Villa erbjuder Wi-Fi. - ❓
Finns det ett kök på Casa Centro Campo Grande Villa?
Ett komplett kök finns på Casa Centro Campo Grande Villa. - ❓
Tillåter Casa Centro Campo Grande Villa husdjur?
Casa Centro Campo Grande Villa tillåter inte husdjur. - ❓
Vilken utsikt erbjuds i semesterbostaden?
Utsikten över trädgården erbjuds till gästerna i semesterbostaden. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor på Casa Centro Campo Grande Villa?
På Casa Centro Campo Grande Villa kan du utforska Rio de Janeiros viktigaste landmärken, inklusive Carnival Museum (4 km), Cachoeira do Mendanha (4,1 km) och Pico do Papagaio, som finns inom 5 minuters bilresa.